понеділок, 26 березня 2012 р.

Жертва і жертвоприношення

Цей допис  за Ведами.
Згідно з ними Бог (Прабог, Усебог) є одночасно і Жертвопринесенням, і Жертвою, і Пожертвувачем. Хто це знає  той знає таємницю Вед! Але лише “знає”. Не більше...
Знавці Жертви здійснюють жертвоприношення відповідно до свого рівня усвідомлення.
Дехто бере участь у жертві різним Богам, інші ж приносять жертву (узливанням) на Вогні Всебога (Прабога).
Ними, окрім звичного нам вогню, запалено безліч інших жертовних вогнів:
  • вогонь приборкання приймає як жертву слух і решту відчуттів,
  • вогонь почуттів приймає звук та інші предмети відчуттів,

Нагадування НА ЩОДЕНЬ!

Серед прихильників психотерапевтичного напрямку "транзактний аналіз" поширена думка, що у БУДЬ-ЯКОМУ ЛЮДСЬКОМУ КОЛЕКТИВІ є дві межі: одна - нижче якої, друга - вище якої нема права проявляти себе. Інакше будете викинені за межі того колективу!
З огляду на це – прості запитання:
1. Що спалило Джордано Бруно?
1.1. Його любов до Істини
1.2. Його любов до людей
1.3. Його еґоїзм
1.4. Його непоступливість
1.5. Любов християнської церкви до нього
1.6. Любов християнської церкви до Істини
1.7. Усе перераховане
1.8. Інше
2. Чи змінився рух Сонця і Землі від того, що Джордано Бруно оприлюднив результати своїх спостережень?
3. Чи змінилося життя людей від того, що Джордано Бруно оприлюднив результати своїх спостережень?
4. Чи була можливість у Джордано Бруно (людини зі світоглядом Д.Бруно) уникнути спалення?
5. Яким є обраний Вами шлях?

четвер, 22 березня 2012 р.

Великдень


Для мене Великдень - це по-справжньому потужні стрімкі струмені Весни, які втягують у свій нестримний світлий, радісний вир мою душу. Це Велике Свято, яке святкує все: рослини, тварини і люди.
Час його святкування може позначати цифра (дата), а може й Жива Природа (ті почуття, які пробуджують її зміни у людині). У загальному, грубо, дата і почуття йдуть близько одне одного. Але у дрібницях можуть не співпадати. Не щороку в один і той же самий день (чи в одну й ту ж фазу місяця) однаково розквітло проявляє себе Весна. Відповідне до цього й сприйняття...
Що краще? Що точніше? Що ближче до Свята Богів і Душі́ - цифра чи природа?
За цифрою Великдень міг би бути у день весняного рівнодення. Чи у день повні після весняного рівнодення. Чи через один місячний місяць після весняного рівнодення, чи... Але все це черстві й холодні - мертві - визначальники Великодня.
По-справжньому живою і правдивою є мати-Природа, а його найближчими передвісниками - цвітіння дерев, поведінка птахів і звірів. І наше серце, наповнене стрімкими весняними поривами!
День святкування Великодня кожного року непомильно проголошується Вічними Волхвами - нашими Предками, проявленими в Деревах, Які Цвітуть (та ще деякими іншими проявами Живого). Громада може довірити "зчитування" та проголошення Дня Свята своїм відям приблизно за один-два тижні від Свята.

Святкування Природи! Казково-святковий її наряд на Великдень.

субота, 3 березня 2012 р.

Про нижчих серед челяді - холопів і смердів


О, мій оманливий, чарівний прояве Умовної дійсності! І знову я лихий та вредний! ;)
Є таке Коло - коло челяді (у ньому - закупихолопи, смерди). Так називали залежне населення Русі. Це люди, у жилах яких тече рабська кров, кров прислуговування, улесливості, меншовартості, зради, особистої вигоди, продажності.
Такі люди живуть і в наш час. Ви легко їх упізнаєте, коли запахне славою, владою чи грошима.
Це вони - холопи та смерди (нижчі з Кола челяді) - запопадливо будуть догоджати будь-кому сильнішому чи багатшому. І не чекайте від них відвертості!
Ні, вони не скажуть Вам правду, що видають книгу чужоземною мовою, керуючись передусім тим, що видана, наприклад, московитською, вона принесе багато більші прибутки, бо потенційно має у багато разів більшу кількість платоспроможних покупців, які ту мову розуміють. Вони, раби грошей, скажуть вам, що більшій кількості людей хочуть донести світло Істини.