неділя, 20 листопада 2011 р.

Міркування щодо пропозицій впровадження кастового поділу


Думка про впровадження кастового устрою серед рідновірів оце на днях дійшла і до "мого лісу". Сорока на хвості принесла! :-)
Воно, може б, і непогано було, коли б...
Коли б знати, чого НАСПРАВДІ хочуть ті, які пропонують цю ідею! Простіше кажучи, на яку касту ВОНИ розраховують? :-) Як виявляється, серед таких НЕ знайшлося ЖОДНОГО (!!!), хто би бачив себе як ремісника чи слугу! Не кажу вже про недоторканих! :-( ЖОДНОГО! :-( ВСІ відносять себе до однієї з двох найвищих: або волхви, або дужі! ;-) А це вже, уважно глянувши на життєвий шлях багатьох з них, дає підстави і задуматися! :-)

субота, 19 листопада 2011 р.

Про Істину (з листування)

Дівчина:
Коли сходить сонце - ми дізнаємося про це не за тим, що дивимося на нього... а за тим, що ми ясно бачимо все довкола.
Волхв:
Так, пізнання Бога саме до цього веде людину...

середа, 16 листопада 2011 р.

Про Майстра (з листування)

Учень спитав у Майстра: "НА СКІЛЬКИ ПЛАНІВ ДІЛИТЬСЯ БУТТЯ???..." "БУТТЯ НЕ ДІЛИТЬСЯ, - сказав Майстер, - ЙОГО ДІЛЯТЬ ТАКІ ІДІОТИ, ЯК ТИ"...
Обговорення:
Волхв:
Щось подібне на те, що у "Майстра" проблеми з власною значимістю? ;)
Дівчина:
У цього Майстра ВСЕ В ПОРЯДКУ... Я могла би сказати, ще дещо ....але краще ЗМОВЧУ!!!...
Волхв:
За загальноприйнятою класифікацією ВРОДЖЕНА НЕДОУМКУВАТІСТЬ має три ступені. Легке порушення розумових здібностей - у ДЕБІЛІВ. Середнє - в ІМБЕЦИЛІВ. Найгірші справи з цим - в ІДІОТІВ.
Коли ВАМ хтось каже, що ВИ - ІДІОТКА (до речі, що відчуваєте?), він говорить не стільки про вас, як про проблеми з власною значимістю. Не згідні? )))
Навіть кущ стає деревом та тлі трави! ;) Велетенським деревом! ;)
Ну і питання Любові, звичайно... )

неділя, 13 листопада 2011 р.

Славлення Перуна (зі скрині Учителя)

Тут я згадаю лише про частину цього славлення.
Вона полягає у тому, що всі чоловіки, ходять колом один за одним довкола дерева чи образа Перуна. Коли один з них опиняється на місці перед лицем Бога - коло зупиняється. Той, на кого дивиться Перун - вклоняється Йому, промовляє власне коротке славлення, отримує силу від Бога і подумки скеровує її до м’язів тіла. Відчувши притік отриманого дару -  він прославляє з цього місця Перуна виконанням силових вправ: наприклад, підтягуванням на турнику чи гілці дерева (коли навпроти образу це присутнє), відтисканням від землі і т.п. - за наростаючою. Тобто, у першому колі, кожен підтягується один раз. Поки коло рухається та інші чоловіки виконують це ж славлення - він має час на відновлення сили. У другому колі підтягується уже два рази, у третьому - три і так далі. Хто не зміг збільшити кількість виконань силової вправи на один раз у наступному колі - вибуває. Завершує славлення Улюбленець Перуна.

четвер, 10 листопада 2011 р.

Кожен собі друг, кожен собі ворог... (виклад за словами Учителя)

Питання звільнення від ПУТ "я" широко розроблене в індуських психофізичних практиках. Кому цікаво - загляньте до “вайраґйа ( वैराग्य )”. Коли НЕ вникати глибоко - цей шлях вимагає зречення від насолод і страждань цього світу, що веде до аскетичного способу життя. Світ для початківця стає непривітним і позбавленим барв радості й щастя у звичному для нього розумінні. Відтак, уже перші кроки стають нездоланними для багатьох, а хто все ж таки ступив пару разів - своїм невдоволеним виглядом велемовно свідчить про те, де він перебуває... :(
Мій Учитель, з мовчазної згоди якого я беруся викласти його погляди, свого часу підказав мені інший шлях. Шлях Любові:

середа, 9 листопада 2011 р.

Про козака

Важлива деталь: за часів князя Святослава Хороброго козаки не носили засобів задурманення свідомості (люльок, пляшок з горілкою тощо). Тоді, правда, вже спостерігався певний поділ на козаків і волхвів, але кожен козак залишався чудовим волхвом (характерником), а кожен волхв - прекрасним козаком! ;)
То ж, залишаючись вірними звичаю, вільні від будь-яких залежностей, козаки ніколи не лизали губами пустунця немовляти - задурманюючої люльки )))
Сказане тут стосується лише козаків і волхвів, а не тих, що під них були переодягнені та поміж ними вешталися, падкі на гроші, славу, дурман тощо. Не про падких мова! ;)